Boca do Lobo: Designový nábytek s mimořádnou exkluzivitou

INTERIÉR, Nábytek a vybavení Autor:
Boca do Lobo: Designový nábytek s mimořádnou exkluzivitou | Foto: behance.net

Zaujmout a rozproudit ve svých obdivovatelích emoce, o to se ze všech sil snaží většina designových značek. Portugalské značce Boca do Lobo, jejíž hlavní podstatou je ruční výroba nadčasových, luxusních a po všech stránkách výjimečných bytových doplňků, se to s přehledem povedlo. Osloví svým nevídaným portfoliem i vás?

Dekorativní nábytek i pro ty nejnáročnější

Nabídnout ručně vyráběné a po všech stránkách jedinečné bytové doplňky, které svým vysoce estetickým vzhledem, kvalitou provedení i dokonalou funkčností osloví i ty nejnáročnější zákazníky – to byl hlavní cíl extravagantní značky Boca do Lobo, která slaví deset let svého úspěšného života. Už od samotných počátků si svižným tempem sklízela sympatie i obdiv a získávala si srdce mnoha zákazníků. Populární značka Boca do Lobo je výjimečná nejen vysokou kvalitou, letitými zkušenostmi, precizním řemeslným (ručním) zpracováním, jež klade důraz na použití nejnovějších technologií, ale také svou krásou, která se jen tak nevidí. Návrháři značky zkrátka mají vytříbený vkus a cit pro každý detail. Každá kolekce má svůj originální recept a liší se svými ingrediencemi, tedy prvky, které do nich designéři vkládají. Všechny kolekce však mají jedno společné – jsou tvořeny s láskou i vášní a tím pravým návrhářským zápalem, který podtrhuje inspirace z minulé a současné doby. Výsledkem jsou úchvatně navržené kousky, které nabízejí to nejlepší na hranici mezi designem a uměním.

Boca do Lobo: Designový nábytek s mimořádnou exkluzivitou | Foto: behance.net

Boca do Lobo: Nábytek pro výjimečný domov

Moderní nábytek Boca do Lobo je bezpochyby patřičnou ozdobou každé domácnosti, která se díky němu stane stejně tak výjimečná. Pokud se řádíte k opravdovým gurmánům, kteří chtějí od svého nábytku víc a to především exkluzivní emotivní zážitek, neměl by ve vašem domě rozhodně chybět. Nabídka je víc než bohatá a naleznete v ní řadu atypicky řešených bytových doplňků, které vás nikdy nepřestanou fascinovat. Nahlédněte alespoň částečně do pestré tvorby Boca do Lobo a nechte se okouzlit třeba netradičně řešenými stoly, komodou, pohovkou, skříní nebo třeba rafinovaně provedeným zrcadlem.

Co na nábytek od značky Boca do Lobo říkáte vy?

 

Foto: behance.net


Tagy: , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist