Na co vše lze čerpat úvěr ze stavebního spoření

FINANCE, Stavební spoření Autor:

Těžké ekonomické časy, s nimiž v současné době bojujeme snad všichni, nás nutí hledat alternativní způsoby, kterak si zajistit kvalitní živobytí. Jednou z možností je stavební spoření, konkrétně úvěr ze stavebního spoření, který se díky svým výhodným podmínkám a férovému přístupu těší velké popularitě. Chcete o něm vědět víc? Následující článek Vám jej představí do nejmenších detailů!

Úvěr ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření slouží k financování nákupu nemovitosti, modernizace či rekonstrukce, a jeho hlavní výhoda spočívá zejména v tom, že úrokovou sazbu znáte již v okamžiku, kdy podepisujete smlouvu o stavebním spoření.

Je tedy vhodný zejména pro ty, kdo potřebují financovat bytové potřeby ve chvíli, kdy spoří na smlouvu o stavebním spoření alespoň dva roky či mají naspořeno 40 až 45 % cílové částky a splní další podmínky pro čerpání úvěru, které si popíšeme níže.

Jaké podmínky tedy musíte ještě splnit, abyste tento úvěr mohli získat? Musíte dosáhnout spořením požadované výše hodnotícího čísla, prokázat svou bonitu, doložit účelovost, splnit požadavky na zajištění úvěru ze stavebního spoření a splnit další náležitosti v souladu se všeobecnými obchodními podmínkami.

Zní to lákavě, viďte? Pak nezbývá, než si tento výhodný úvěr ze stavebního spoření vyřídit. Jak postupovat při žádosti? Jakmile získáte formulář Přijetí cílové částky, potvrďte ho. Následně spolu s obchodním zástupcem ČMSS vyplňte žádost o poskytnutí úvěru a opatřete si všechny potřebné podklady k žádosti. Aby mohl být úvěr vyřízen, nezapomeňte také na nejčastější příklady účelového použití prostředků a nutné podklady k vyřízení úvěru.

Kolik prostředků lze na financování bydlení touto cestou získat? Bez zajištění se jedná o 500 000 Kč, máte-li však jednoho či dva ručitele, získáváte o dalších 200 000 Kč navíc.

Úvěr ze stavebního spoření lze použít na financování bydlení. Konkrétně může jít o koupi domu, bytu či stavebního pozemku, o úpravu okolí stavby, zařízení ústředního topení anebo o zřízení koupelny a WC. Celkový výčet aktivit, na něž lze úvěr využít, najdete na našich webových stránkách.

Překlenovací úvěr

Pokud patříte do řad těch, kteří chtějí financovat bydlení, ale nesplňujete podmínky, abyste si mohli zřídit úvěr ze stavebního spoření a financovat tak své bydlení, nezapomeňte, že právě pro Vás je zde překlenovací úvěr! Úroková sazba překlenovacích úvěrů je již od 3,7 % ročně. Výhodou je, že její výši ovlivníte sami tím, za jak dlouho se zavážete překlenovací úvěr splatit. Máte o něj zájem? Pak oslovte naše odborníky, kteří Vám veškeré dotazy rádi zodpoví.

Zkrátka a dobře, náš úvěr na bydlení je zárukou teplého a bezpečného domova pro každého z Vás. Proto neváhejte a využijte náš úvěr na bydlení.

 


Tagy: , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist