Tipy pro každého z vás

ZAJÍMAVOSTI Autor:

Uvažujete o vylepšení domu, bytu nebo chalupy? Jako již pravidelně jsme si pro vás nachystali zajímavé možnosti, jak vylepšit vzhled, komfort a použitelnost vašich prostor.

Velmi oblíbené se staly plastová okna za posledních pět až deset let. Díky kvalitnímu provedení vám mohou tato okna ušetřit nespočet výdajů za elektřinu za velký časový úsek. Na druhou stranu se stále vyrábí dřevěná okna, která mají své kouzlo a vlastnosti podobné těm plastovým.

Na slevových serverech se často setkáváme s nabídkou zájezdů se vstupem do vířivky. Co byste ale řekli na to, mít vlastní vířivku doma? Nic není nemožné, spíš naopak. Díky poměrně nízkým cenám vířivek si ji může pořídit domů, na chatu nebo bytu každý z vás.

Musíte ale brát v potaz rozměry vířivek, které potřebují více místa než klasické vany a sprchové kouty. Vychutnejte si i vy relaxaci ve vířivé vaně se sklenkou šampaňského s jahodami, nebudete litovat.

Septiky (žumpy) jsou důležitou součástí všech obytných prostor, které nemají kanalizaci a musí se s odpadní vodou vypořádat samy. Na druhou stranu se s kvalitní žumpou nemusíte ničeho obávat a vydrží vám několik desítek let.

Jestli hledáte zajímavou dlažbu, mozaiku nebo obložení do jakýchkoliv prostor, rádi bychom vám doporučili travertin. Na první pohled vypadají výrobky s travertinu opravdu dobře a navíc mají skvělé vlastnosti, kvůli kterým se stále využívají víc a víc.


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist