Koupelna

INTERIÉR, Koupelny Autor:
Koupelna | Foto: fotolia.com

Pryč jsou ty časy, kdy byla koupelna synonymem pro stísněnou a nevzhlednou místnost, kam jsme zavítali jen v případě, že jsme chtěli dostát hygienickým návykům. Doba totiž pokročila, a tak je nyní koupelna spíše oázou klidu a sladkého nic nedělání.

Aby tomu tak opravdu bylo, je dobré si rozmyslet, jaké barvy do této místnosti zvolíte. Populární jsou např. pastelové a neutrální, které jsou navíc zvoleny tón v tónu, koupelna tak získá potřebný šmrnc. Dobrou volbou jsou však také přírodní a zemité barvy. Při jejich výběru ale pamatujte na to, že je koupelna hlavně místem odpočinku a měli byste se tu cítit dobře. Tomu mohou napomoci i přírodní vzory a motivy, pro něž je moderní koupelna jako stvořená. Ozvláštnit ji však mohou speciální vířivky, prosklené sprchové kouty nebo domácí wellness. Nabídka je široká, takže záleží jen na tom, čemu dáváte přednost. Vysněná koupelna však bude nadosah, když poslechnete své instinkty, vkus a cit pro estetiku.

Právě ty nám totiž nejvíc napoví při rozhodování, jak by měla naše koupelna v ideálním případě vypadat. V současné době je rovněž možné nechat si „ušít koupelnu na míru“, takže pokud se necítíte dostatečně znalí problematiky, nezbývá, než vložit důvěru do rukou odborníků. Ti totiž sledují nejnovější trendy a dokáží si poradit s nejedním úskalím, které se může při budování objevit. Nakonec se tedy dočkáte svého místa očisty i relaxace duše a těla také Vy.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist