Refinancování hypotéky – jednodušší než se zdá

FINANCE, Hypoteční úvěry Autor:

Všichni sníme o vlastním bydlení, ale protože většina z nás nemáme doma pod matrací schované milony v hotovosti, nakonec se rozhodneme pro pořízení hypotéky.

Banka nám, jako novým klientům, nabídne celkem slušný úrok a my nakonec kývneme a podepíšeme. Kdo by odolal úroku 2,99%. Ale pak přijde šok.
Jak čas běží a blíží se konec fixace úrokové sazby naší hypotéky, přijde nám dopis, kde nám banka nabídne (oznámí) novou úrokovou sazbu naší hypotéky, nad kterou nám zůstává rozum stát. A z úroku 2,99% je rázem třeba 5,65%.

Přitom jste již prověřený klient s dobrou platební historií, o kterém banka ví, že bude bezproblémově pokračovat ve splácení hypotéky. To je jeden z důvodů, proč uvažovat o refinancování hypotéky nebo refinancování úvěru k jiné bance.

Jak na Refinancování hypotéky

Pravidlo první, je nenechávat refinancování hypotéky na poslední chvíly. Pro převedení hypotéky k jiné bance potřebujete začít včas. Zjistěte si, která banka vám nabídne ty nejlepší podmínky a pusťte se do toho.

Pro refinancování hypotéky si připravte doklady od stávající hypotéky. Někde po vás budou chtít i nový odhad nemovitosti, potvrzení o výši příjmů, výpis z katastru nemovitosti apod. Protože nic z toho není zadarmo, hledejte tu banku, která po vás při refinancování hypotéky bude požadovat co nejmeně dokladů. Proč byste přeci měli platit nový odhad ceny nemovitosti, když jste ho platili loni. Některé banky nabízejí refinancování úvěru zdarma.

Refinancování hypotéky – vyřídíme za vás

Pokud nepatříte k těm, co rádi běhají po bankách a po úřadech a co nerozumíte všem těm bankovním termínům nebo pokud nechcete obíhat banky a hledat pro refinancování hypotéky ty nejlepší podmínky, nezoufejte – pomůžeme vám.

V bankovním sektoru se pohybujeme jako ryba ve vodě, známe ty nejlepší hypoteční produkty, máme přehled o úrokových sazbách a podmínkách pro refinancování všech bank. Proto také víme, kde vás přijde refinancování hypotéky nejlevněji. Protože bankám přivádíme velké množství nových klientů, jsme schopni vyjednat vám i lepší úrokovou sazbu, než kdyby jste si hypotéku refinancovali sami.

Předložíme Vám varianty a nabídky různých bank a vy si můžete vybrat, která banka je vám bližší, nebo vám doporučíme, se kterou bankou určitě neprohloupíte.

Refinancování hypotéky vyřídíme ZDARMA

Ano, neplatíte nám za to ani korunu. Jsme placeni bankami za přivedení nového klienta, takže po vás nebudeme chtít za refinancování hypotéky ani korunu.

Vyplňte nezávazný formulář a naši poradci se vám ozvou a s refinancováním vám pomůžou.

REFINANCUJTE a Neplaťte zbytečně vysoké úroky!

Budeme Vás kontaktovat do 48 hodin.


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist