Viladomy u Vinořského zámku

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 9 Autor:

Praha 9 – Vinoř – Ulice Mladoboleslavská

Datum zahájení prodeje: Březen 2009
Datum dokončení výstavby: DOKONČENO
Datum nastěhování: K NASTĚHOVÁNÍ
Inzerent:  EKOSPOL 


 

Zaváděcí SLEVY více než 600.000 Kč. Záruka nejnižší ceny! Bydlete se zámeckou zahradou pod okny. Kvalitní byty za dostupné ceny.

 

58 bytů v třípodlažních viladomech v těsné blízkosti Vinořského zámku, 54 parkovacích stání (40 v podzemních garážích, 14 na povrchu). Vysoký standard již v základní ceně + velký výběr z mnoha typů nadstandardního vybavení za zvýhodněné ceny.

Bydlete se zámeckou zahradou pod okny. Bydlení v krásné lokalitě, plné přírodních i historických památek. Záruka nejnižší ceny – najděte levnější srovnatelný byt, my cenu dorovnáme a ještě ji snížíme o 50.000 Kč (podmínky na www.ekospol.cz). Kvalitní byty za dostupné ceny – optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Výstavba financována výhradně z vlastních zdrojů bez úvěrů – jistota, kterou jinde nenajdete.

Popis lokality

Láká Vás bydlení stranou od hlučného městského centra a přitom mít vše, co město nabízí, téměř na dosah? Chcete z Vašeho okna vidět do nádherné zelené přírody? Pak právě pro Vás je Vinoř ideálním místem k životu! Vinoř je prastaré historické sídlo uprostřed překrásných přírodních památek, což z této lokality dělá vysoce atraktivní místo k bydlení.

Je totiž citlivou kombinací venkovské malebnosti, úžasných přírodních areálů a nadstandardní občanské vybavenosti. Příznivci sportu jistě ocení fotbalová hřiště, tenisové kurty nebo golfové odpaliště. Rodičům s malými dětmi je zde k dispozici mateřská a základní škola, nebo mateřské centrum.

Popis etap projektu

Projekt „Viladomy u Vinořského zámku“ je umístěn v těsné blízkosti Vinořského zámku s původními rodinnými domy na jedné straně a novými bytovými domy na straně druhé. Projekt je tvořen třemi moderními třípodlažními bytovými domy, které se stanou novou architektonickou dominantou při vjezdu do Vinoře směrem z centra Prahy.

U většiny bytů v 1. NP jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, které budou harmonickým propojením projektu s okolní zelení, v horních podlažích pak budou luxusní terasy s unikátním výhledem do okolí. V suterénech objektů je navrženo 40 garážových stání a další prostory vybavenosti pro nové obyvatele domů.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

EKOSPOL a.s.


Tagy: , ,


 

TOPlist