PORTFÓLIO PROJEKTŮ

Společnostem, které mají vlastní portfólio developerských projektů jak bytové tak komerční povahy, typových projektů rodinných domů či stavebních pozemků, zpracujeme komplexní a neotřelou prezentaci.

Naši návštěvníci si tak mohou prohlédnout kompletní nabídku Vašich vybraných projektů a pokud je některý Váš projekt nebo produkt zaujme, jednoduše mohou přejít na Vaše stránky nebo Vás kontaktují prostřednictvím našich stránek. Vy tak získáte další kanál, kterým k Vám budou přicházet nový zákazníci.

Každému našemu zákazníkovi se věnujeme zcela individuálně, přičemž se vždy snažíme prezentaci jeho projektů optimalizovat tak, aby byla pro zadavatele maximálně přínosná.

Jako ukázku si na našem portálu můžete prohlédnout například typové projekty rodinných domů společností Archipelag nebo Náš dům.
Své developerské projekty na našem portálu prezentují developerské společnosti jako Ekospol a.s., Finep, Central Group.

Neváhejte nás kontaktovat se speciální žádostí či návrhem. Jistě společně najdeme vhodné řešení pro jeho realizaci.

Podmínky a cena služby

Cena celé prezentace a propagace závisí na mnoha faktorech, například na počtu Vašich prezentovaných projektů, na úrovni detailů jednotlivých projektů, dále na kvalitě dodaných materiálů (popisy, rozměry dodaných fotek) a dalších.

Budete-li mít jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

DŮVODY PROČ PREZENTOVAT NA NEWLIVING.CZ

1
Tématické začlenění

Vaše projekty budou prezentované na webu, kde návštěvníci hledají přesně to co nabízíte. Svoje projekty předvádíte lidem, kteří se zajímají o nové bydlení.

2
Jednotný design Vašich projektů

Vaše projekty získají jednotný a profesionální design prezentace. Všechny úpravy jsou prováděny našimi pracovníky, není nutná žádná správa Vašimi lidmi.

3
Nový prodejní kanál

Získáte tak další kanál, kterým k Vám budou přicházet noví zákazníci.

Spokojení klientiTOPlist