Omlaďte své staré schodiště moderní renovací

INTERIÉR Autor:
Renovace schodiště | Foto: topstep.cz

Z vašeho starého schodiště se vlivem času postupně vytratila veškerá krása. Nyní už není pýchou vašeho domova, ale jen vizuálně odstrašující případ, který může ohrozit vaše zdraví. Raději proto na nic nečekejte a dopřejte svým schodům včasnou renovaci, díky které budou zcela bezpečné a moderní tak jako za mladých let.

Stav schodiště rozhoduje

Před rekonstrukcí je vždy nezbytné zhodnotit celkový stav vašeho schodiště, zejména pak základní konstrukci, která určí, jakým způsobem bude renovace schodiště probíhat. Pokud je samotné jádro v pořádku, upravovat se bude pouze zničený povrch. V případě, že je hlavní konstrukce poškozená, je nutné přistoupit na zbourání a následnou kompletní přestavbu. My však budeme optimističtí a zaměříme se na tu snazší variantu, která je koneckonců nejčastější – na úpravu poničeného povrchu.

Renovace schodiště

Renovace schodiště | Foto: topstep.cz

Jednoduše nebo složitě? Je to na vás…

Úpravu povrchu lze provádět dvěma odlišnými způsoby. První variantou je renovace schodiště prostřednictvím stavebních či řemeslných úprav, jejichž rozsah se odvíjí podle typu schodiště. Počítejte však s tím, že v tomto případě bude renovace schodiště fyzicky i časově náročnější a vznikne kvůli ní značný nepořádek. Pokud se chcete tomuto děsivému scénáři vyhnout, máme pro vás komfortnější řešení – speciální systém pro obložení schodů, který se obejde bez složitých stavebních úprav.

Interiér, PR článek, renovace schodiště, interiérové schodiště, schody

Renovace schodiště | Foto: topstep.cz

Vsaďte na efektivní schodišťový systém TOPSTEP

Pokud pro renovaci hledáte optimální řešení, bude právě obložení schodů za pomoci schodišťového systému TOPSTEP přesně to pravé. Díky němu se vaše staré schody opět stanou bezpečné a moderní. Obložení schodů s použitím stavebnicového systému je navíc velmi snadné a rychlé. Vybrat si můžete z mnoha působivých dekorů, které rázem dodají schodům estetickou tvář. Obkladové elementy jsou určeny pro všechny typy schodů. Kromě toho se pyšní vysoce kvalitním a odolným materiálem, který schodišti zajistí dlouhotrvající funkčnost i svěží vzhled.


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist