Ideální řešení pro malý byt? Kompaktní nábytek od Tilla Könnekera!

INTERIÉR, Nábytek a vybavení Autor:
Kompaktní nábytek od Tilla Könnekera | Foto: livingcube.furniture

Při zařizování malého bytu vždy rozhoduje každý centimetr. Pokud jste majiteli méně prostorného příbytku, pak jistě moc dobře znáte všechna úskalí, která přináší jen pouhopouhé pořizování vhodného nábytku. Nakoupit totiž takový nábytek, který zabere pokud možno co nejméně místa, ale zároveň pojme co nejvíce věcí, rozhodně není žádná legrace. Řešení však není zdaleka tak složité, jak se na první pohled může zdát. Stačí se zaměřit na kompaktní nábytek, který veškeré problémy spojené s nedostatkem místa bravurně vyřeší za vás.

Osobní zkušenost se stala hlavní inspirací

Problémy spojené s malým obytným prostorem řeší kde kdo z nás. Překvapivě se však mohou týkat i těch, u nichž bychom to ani ve snu neočekávali. Zářným příkladem je třeba švýcarský interiérový návrhář Till Könneker, který paradoxně donedávna zažíval klasické trable související s bydlením v malém podkrovním bytě. Celá situace ho však mimořádně inspirovala a následně vyburcovala k tomu, aby vytvořil kompaktní nábytek, který se stane neocenitelným pomocníkem všech obyvatelů malých bytů. Ostatně posuďte sami, jak dalece se jeho původní záměr zdařil.

Multifunkční pomocník mnoha výhod

Nábytkářské dílo kreativního návrháře, které nese pojmenování Living Cube, nabízí všem zájemcům optimální řešení, které přečká mnohé očekávání. V celém projektu totiž naleznete kromě sociálního zařízení téměř vše, co k bydlení potřebujete – postel (do níž se dostanete pomocí postranně umístěného ocelového žebříku), knihovnu, šatník, obývací stěnu, botník, pracovní plochu a řadu šikovných úložných prostorů. Kompaktní nábytek, který je vyroben z kvalitního dřeva z třívrstvého smrku, se vzhledem ke své velikosti s přehledem vejde do každé místnosti. Till Könneker má navíc se svým projektem, který je k dostání v různých velikostních variantách, celkem ambiciózní plány. Vyrobený kompaktní nábytek by totiž rád uplatnil i v hotelích, školách nebo armádě.

Zdroj: livingcube.furniture  |  Text: livingcube.furniture


Tagy: , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist