Dřevostavby na klíč a jejich výhody

STAVBA Autor:
Dřevostavba na klíč | Foto: stavex.cz

Investice do bydlení je asi tou největší, kterou většina z nás v životě udělá. Proto je dobré takové rozhodnutí pečlivě promyslet. Položit si musíte několik důležitých otázek. Chcete bydlet v domě nebo v bytě? Jestliže zvolíte dům, musíte vybrat vhodnou lokalitu, nastavit si rozpočet, vybrat typ stavby, zamyslet se nad parametry domu, atp. Pro mnoho z nás je také důležitou otázkou, jak dlouho bude stavba nového domu probíhat. Vize čekání několika let na nastěhování do nového – to dnes vydrží jen ti nejtrpělivější z nás. Naštěstí existují domy, které lze postavit v poměrně rychlém čase a to při dosažení úplně stejných standardů.

Rychlou dobou výstavby, ale i dalšími výhodami jsou známé dřevostavby na klíč. Jestliže se rozhodnete pro tento typ stavby, nejen, že můžete bydlet v novém již za pár měsíců, ale také výrazně ušetříte. Pořizovací cena dřevostavby na klíč je nižší než u klasických zděných domů. Vy ale ušetříte hned dvakrát – dřevostavby jsou ekologické domy, které lze postavit také v nízkoenergetické úpravě. Dřevostavby poskytují svým majitelům skvělý komfort bydlení. Vybrat si můžete z různých velikostí domů – ty se většinou rozlišují podle toho, pro kolika člennou rodinu jsou navrženy.

Dřevostavba na klíč

Dřevostavba na klíč | Foto: stavex.cz

Kvalitní dřevostavbu na klíč si již v České republice pořídily tisíce lidí. Jestliže se vám představa romantické dřevostavby také zalíbila, můžete se obrátit na stavební společnost Stavex. Ta se již dlouhou řadu let specializuje právě na montované dřevostavby na klíč. Vybrat si můžete z desítek návrhů domů na klíč. Najdete je na internetové adrese http://www.stavex.cz/ a to včetně vizualizace a doplňujících informací. Na tomto webu si můžete prohlédnout také ceníky nebo reference. Rovněž můžete navštívit také vzorový dům, kde si můžete vše prohlédnout na vlastní oči. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte přímo na stavební společnost Stavex.


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist