Navenek obyčejný kamenný dům váš překvapí svým okouzlujícím interiérem

NÁVŠTĚVY, SPECIÁLY Autor:
Kamenný dům ve Švýcarsku | Foto: wmdra.ch

Po celém světě nalezneme řadu staveb, které nás na první pohled příliš nenadchnou. Ostatně mnohdy není ani čím. Možná bychom se ale divili, kolik z nich ve skutečnosti disponuje okouzlujícím interiérem, nad kterým bychom jen s podivem žasli. To platí třeba v případě kamenného domu, který je situován v jedné historické vesnici ve Švýcarsku, jež navenek působí velice nenápadně, zato jeho pohádkový interiér rozhodně má co nabídnout. Pojďte ho společně s námi navštívit.

Poznejte práci opravdových profesionálů

Kamenný dům, který můžete nalézt uvnitř historické vesnice ve Švýcarsku, napohled opravdu ničím nevyniká. O to víc překvapivý jeho sofistikovaně řešený interiér, jehož realizaci si vzala na starost trojice profesionálů ze společnosti Wespi de Meuron Romeo Architects. Nyní se zrenovovaný dům pyšní do detailů propracovaným a inteligentně zvoleným designem, který mu zdárně navrátil jeho dříve ztracené kouzlo.

Dokonale promyšlený interiér vás oslní

Při rekonstrukci kamenného domu vsadili návrháři na velká okna s moderním zarámováním, která celý interiér zaplaví dostatkem denního světla. Pokud vejdeme dovnitř, první, co nás bezpochyby zaujme je vzájemná barevná souhra jednotlivého vybavení. Významnou roli zde hraje přírodní barva dřeva, jež se světlými odstíny vytváří harmonický a přívětivý vzhled. Veškerý interiér je laděn v minimalistickém duchu, který perfektně akcentuje zvolený design.

Dům vyhoví i náročným požadavkům

Kamenný dům se rozděluje na dvě části. Hlavní budova ukrývá sympaticky koncipovanou ložnici, kuchyň a koupelnu. Ihned pod nimi se nachází centrální sklep. V jeho druhé části se nalézá malá palírna, v patře obytná místnost a nad ní podkrovní prostor pod dřevěnou střechou. Nechybí ani venkovní lodžie, která majitelům dopřeje naprosto dokonalý výhled. Efektně zrenovované sídlo je navíc dostatečně prostorné. Jeho rozloha činí více než 116 m².

Jak se vám povedená práce zručných architektů zamlouvá?

Zdroj: wmdra.ch


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist