Unikátně řešený obchod Shoebaloo odhaluje design inspirovaný budoucností

INTERIÉR Autor:
Unikátně řešený obchod Shoebaloo | Foto: himacs.eu

V posledních letech se mnoho návrhářů výrazně soustřeďuje na prvky futurismu, jež dokonale povolují uzdu každé fantazii. K vidění je tak řada netradičně propracovaných architektonických i interiérových skvostů, které svým vzhledem umí brilantně zaujmout – tak jako třeba minimalisticky laděná prodejna s obuví, která byla v podstatě nedávno otevřena v Amsterdamu. Pojďte společně s námi do jejich prostor nahlédnout.

Neobyčejná prodejna přináší jedinečný zážitek

Prestižní holandská značka Shoebaloo, zaměřující se na prodej luxusní obuvi, kabelek a doplňků, je již proslulá nezvykle řešenými prodejnami, kterým se díky jejich povedenému designu absolutně nedá nic vytknout. Ze všech prodejen pak nejvíce vyniká především poslední projekt, díky němuž se běžné nakupování rázem promění v nezapomenutelný zážitek.

Seznamte se s dílem opravdových mistrů

Vcelku náročný úkol si vzala na starost erudovaná firma MVSA Architects, která je známá svým moderním přístupem, v němž se typicky prolíná elegance, transparentnost a technologická vyspělost. Pro realizaci celého unikátního projektu použila špičkově kvalitní umělý kámen LG HI-MACS®, který ještě více umocňuje mimořádně luxusní a estetický dojem. Hlavní roli zde hraje především bílá barva, čistý minimalismus a eliptické tvary. Namísto klasických prodejních regálů návrháři použili různě zakřivené stěny s integrovaným LED osvětlením, kde prodávaný artikl působí jako drahocenný poklad. Rafinovaně řešená je i samotná podlaha, skládající se ze dvou různě barevných mramorových desek. Pozoruhodný je pochopitelně rovněž strop, kterému zřetelně dominuje kosmický design.

Tato nadčasově navržená prodejna je zkrátka víc než jen obyčejný obchod. Po její návštěvě si totiž odnesete nejen úžasný módní úlovek, ale i fantastický pocit.

Zdroj: himacs.eu  |  Foto: himacs.eu


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist