Efektní výzdoba stěn od AZsamolepky.cz

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:
Moderní bublinky

Vkusně a moderně vyzdobené stěny Vašeho bytu, kde se budete cítit příjemně a dobře, jsou přáním snad každého. Nejste zrovna profesionální designér nebo malíř a nemáte desetitisíce na bytového designéra? Nevadí. Stačí, když rádi vylepšujete svůj byt.

Samolepky na zeď  se snadno aplikují, z obrovského výběru si vybere každý, finančně Vás nezruinují a dají se postupně doplňovat a obměňovat s tím, jak se vyvíjí potřeby Vaší rodiny.

Aplikaci zvládne opravdu každý průměrně zručný člověk

A jak se dekorativní samolepky aplikují? Nejprve si dobře rozmyslete rozmístění motivů a v případě náročnější kompozice si ho naznačte na zeď. Stěna musí být čistá, suchá a hladká.  Samolepky na stěnu naneste pomocí přenášecí fólie, na které je samolepka umístěna. Rovnoměrně ji hřbetem ruky třete, aby se dobře nalepila, a potom opatrně sejmete fólii.

Výběr samolepky na zeď

  • Barvu samolepky volte kontrastní s barvou stěny, slaďte ji s barvami v interiéru.
  • Velikost samolepky volte přiměřeně volnému prostoru na stěně (vyplňte max. 2/3 volného prostoru větším motivem, nebo volte složený motiv z menších částí).
  • Obklopte se věcmi, které máte rádi! Propojte svoji osobnost, místo, čas a vyjádřete to v nosném tématu motivu výzdoby stěn.
  • Nejste-li si stále jisti, vyfotografujte místo, kam chcete samolepku umístit a požádejte dodavatele o vizualizaci Vámi vybraného motivu na Vaší stěně.

Moderní  bublinky do obývacího pokoje

Tato elegantní samolepka na zeď se ideálně hodí do moderně vybavené domácnosti v černé barvě na světlý podklad a je vynikající volbou pro elegantně a minimalisticky navržený interiér. Záleží na Vaší fantazii, jak jednotlivé bublinky rozmístíte. Tato samolepka dodá Vaší místnosti velmi moderní a elegantní nádech, opticky vyváží prostor a nabídne mu organické kouzlo.

Foto: AZsamolepky.cz

Moderní bublinky  |  Foto: AZsamolepky.cz

Chcete-li sladit interiér, můžete stejný motiv samolepky použít nejen na stěnu, ale také na dveře a nábytek. I do moderně zařízeného interiéru se hodí přírodní motivy, které najdete v mnoha stylových designech, např:

 

Samolepky na zeď – Květinový plot

S touto samolepkou na zeď znázorňující květinový plot s motýlky a ptáčky rozkvete každá stěna, zákoutí, ale třeba i prosklené dveře.

Foto: AZsamolepky.cz

Květinový plot | Foto: AZsamolepky.cz

Samolepky na zeď – Notový zápis

Máte blízko k hudbě? Prázdnou zeď například ve Vašem obývacím pokoji, popř. nad pianem originálně oživí abstraktně pojatá notová osnova.

Foto: AZsamolepky.cz

Notový zapis | Foto: AZsamolepky.cz

Všechny samolepky nabízí obchod AZsamolepky.cz v 35 barvách a několika velikostech. Po objednání obdržíte zboží během několika dnů, abyste během víkendu mohli tvořit úžasná kouzla na Vaší stěně.

Kompletní nabídku AZsamolepek.cz si můžete prohlédnout zde.


Tagy: , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist