Výhodné pronájmy v Plzni: Na Klatovské třídě i na okraji města

BYDLENÍ Autor:
Výhodné pronájmy v Plzni: Na Klatovské třídě i na okraji města | Foto: pubec.cz

Máte zájem o pronájem bytu v Plzni? Pak možná váháte, jakou lokalitu zvolit a jaká vzdálenost od centra je ještě přijatelná. I bydlení na okraji města má ale své výhody. Pojďme obě možnosti bydlení v Plzni trochu podrobněji prokoumat.

V centru města máte vše na dosah ruky

Pokud se rozhodnete pro bydlení v centru města, budete si užívat všech výhod, které Plzeň nabízí. Obchody, restaurace, školy i školky, sportovní centra a rušný noční život – to všechno bude jen pár kroků od vás. Nikdy tak nebude rozhodovat o tom, jestli se zúčastníte nějaké akce, vzdálenost nebo dostupnost MHD.

Na okraji Plzně můžete nerušeně studovat

Okraj města má ale také své nesporné výhody. Pokud jste studentem, může pro vás být centrum města příliš rušné a rozptylující. Přeci jen je těžší soustředit se na učení, když se v hospůdce naproti baví vaši přátelé. Byty a obchodní prostory k pronájmu v Plzni na kraji města mají navíc nižší nájem, takže můžete ušetřené peníze investovat do něčeho smysluplnějšího.

3 tipy, na co si dát při hledání pronájmu pozor

Na závěr přidáváme tři rady, na co byste neměli při výběru bytu k pronájmu zapomínat.

1. Zajímejte se o poplatky
Pokud vidíte cenově výhodnou nabídku, vždy hledejte poznámku, jestli je to včetně poplatků nebo bez nich. Zálohy na energie a další poplatky mohou nájem výrazně navýšit.

2. Zeptejte se na vybavení bytu
To, že na prohlídce vidíte nábytek, ještě neznamená, že tam zůstane i k vašemu užívání. Ptejte se proto, co je součástí zařízení, ať se později nedivíte a nemusíte narychlo shánět postele nebo pračku.

3. Zjistěte si, jak je to se společnými prostory
Často je součástí pronájmu i možnost užívání společných prostor. Byla by škoda jich nevyužít jen kvůli nevědomosti. Poptejte se proto na garáž, sklep, půdu či prádelnu.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist